Časté dotazy

 

Vaše nejčastější dotazy


Ještě než nám napíšete nebo zavoláte, třeba tu najdete odpověď na svou otázku. A když ne, můžete nám kdykoliv zavolat nebo napsat

1Potřebuji opravit záchod / vyměnit kohoutek / vyměnit sifon. Můžu si vás objednat?
Drobné práce jako třeba opravu protékajícího záchodu bohužel neprovádíme. Zaměřujeme se zajištění komplexních instalatérských prací, jakými jsou třeba instalace podlahového topení, rozvodů vody a kanalizace nebo třeba dodávka a montáž tepelného čerpadla.
2Potřebuji zrekonstruovat celou koupelnu. Zvládnete to?
No jasně. Jsme součástí skupiny FOLZA, která se vedle instalatérství zaměřuje také na veškeré stavební činnosti a rekonstrukce. Zároveň vám naše projekční kancelář FOLZA projekt může připravit návrh nové koupelny přesně podle vašich představ.
3Co když se po vaší realizaci něco porouchá? Mám nárok na reklamaci?
Nemusíte se bát. Na všechny realizované zakázky poskytujeme 60 měsíců záruku. Bez rozdílu. Když se vám tedy během pěti let vyskytne jakákoliv vada, dejte nám vědět. Vše prověříme a v případě zjištění naší chyby dáme neprodleně do pořádku.
4Realizujete také komerční zakázky?
Ano, vodoinstalační a topenářské služby nabízíme jak pro byty a domy, tak i pro firmy, administrativní budovy nebo rovnou developerské projekty.

Můžeme pro vás něco udělat?
Jsme profesionálové na topení, vodu a plyn.
Přesvědčte se sami.


Zjistit více
parallax background
 

Máte dotazy?
Jsme tu pro vás.

Proč právě myPŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ60 MĚSÍCŮ ZÁRUKAINDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍCENOVÁ NABÍDKA ZDARMA