Služby


Topení, voda a plyn
od profesionálů

Potřebujete nový kotel či bojler? Čeká vás kompletní rekonstrukce koupelny? Hledáte někoho, kdo se vám bez starostí postará o rozvody plynu? Od toho jsme tady.

Ať se rozhodnete pro komplexní topenářské a vodoinstalační služby při stavbě nebo rekonstrukci, nebo sáhnete jen po některých námi nabízených činnostech, vždy vás čeká pocit spokojenosti s kvalitně odvedenou prací. Nechte instalatérství na profesionálech a užívejte si teplo domova.

Topení

Pusťte si domů nebo do firmy teplo. Vyslechneme si vaše požadavky a vybereme optimální řešení. Může se jednat o radiátory, vafky i podlahové topení. Kromě toho zajistíme třeba i vyvložkování komínu. Zkrátka proudění tepla od podlahy až po střechu.


Zjistit více

Voda a kanalizace

Bez vody se neobejdete. A díky nám ani nemusíte. Pro váš byt, dům nebo komerční prostory zařídíme rozvody vody a ležaté kanalizace. Také nainstalujeme elektrický bojler, jímku či retenční nádrž. A když bude třeba, pustíme se klidně do rekonstrukce celé koupelny.


Zjistit více

Plyn

S plynem si prostě víme rady. Ať už jde o plynové rozvody nebo dodávku a montáž kotle či jiné práce spojené s plynem, jsme zde pro vás. Sdělte nám své představy a zbytek nechte na nás.


Zjistit více

Tepelná čerpadla

Probereme s vámi všechny možnosti využití tepelného čerpadla a jeho nesporné výhody. Následně vám pomůžeme vybrat nejlepší možnou variantu čerpadla. A samozřejmě vám ho poté i přijedeme namontovat.


Zjistit více
parallax background
 

Máte dotazy?
Jsme tu pro vás.

Proč právě myPŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ60 MĚSÍCŮ ZÁRUKAINDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍCENOVÁ NABÍDKA ZDARMA