O nás


Topte bez starostí,
koupejte se s radostí

Co je ve vašem bytě či domě jednou z nejdůležitějších věcí? Jednoznačně teplo domova. A právě to vám zajistíme. Nabízíme kvalitní a profesionální instalatérské práce se zárukou 60 měsíců.

Neopravujeme kohoutky nebo protékající záchod. Místo toho se postaráme, abyste při stavbě domu nebo rekonstrukci bytu měli perfektně odladěné všechny instalatérské práce spojené s topením, vodou, odpady a plynem. Nepodceňte výběr spolehlivé instalatérské firmy. Svěřte se do rukou skutečných odborníků.

Máme za sebou stovky realizovaných zakázek. Už více jak dvacet let se staráme o to, abyste měli správně instalované rozvody plynu, jsme vám nápomocni při výběru a montáži vhodného kotle či tepelného čerpadla a zajišťujeme rekonstrukci vody a kanalizace v bytech, domech či jiných objektech. Jsme vaším dlouhodobým partnerem v oblasti instalatérství.

Jak plynul čas

Naše společnost FOLZA instalatérství s.r.o. navazuje na více než 20leté zkušenosti brněnské rodinné firmy Instalatérství Zapletal, kterou jsme si v roce 2021 vzali pod svá křídla.


od roku 1998


500+ zakázek


  • 1998OSVČ

    Bratři Marek a Tomáš Zapletalové pokračují v rodinné tradici svého otce a začínají svoji instalatérskou dráhu
  • 2015SRO

    Větší objem zakázek znamená založení společnosti s ručením omezeným, která si zakládá na kvalitním a profesionálním přístupu
  • 2021Nová éra

    Do společnosti INSTALATÉRSTVÍ ZAPLETAL s.r.o. přichází nový strategický partner - firma FOLZA s.r.o. Tím také dochází k přejmenování INSTALATÉRSTVÍ ZAPLETAL s.r.o. na FOLZA instalatérství s.r.o.
parallax background
 

Máte dotazy?
Jsme tu pro vás.

Proč právě myPŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ60 MĚSÍCŮ ZÁRUKAINDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍCENOVÁ NABÍDKA ZDARMA